Pasja

Moją wielką, prawdziwą pasją jest pomaganie przedsiębiorczym ludziom. Nie tylko w tym, aby z sukcesem realizowali marzenie o własnym domu, ale także, by mieli przy tym mniej stresu, więcej radości,  nie popełniali kosztownych błędów przy wyborze działki oraz w trakcie realizowania budowy. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem,  które uzyskałem w trakcie działalności zawodowej, jak również prywatnie, jako inwestor, gdy z żoną kupiliśmy działkę, po czym wybudowaliśmy  własny dom. Z wykształcenia jestem geodetą. Ukończyłem technikum geodezyjne oraz studia na kierunku geodezja i kartografia. Szkoła średnia oraz studia dały mi wiedzę o nieruchomościach, jak i o realizacji procesów budowlanych.

Misja 

Pomagam inwestorom takim, jak Ty przejść przez poszczególne etapy budowy własnego domu. Specjalizuje się w podziałach nieruchomości gruntowych, pomiarach geodezyjnych, przygotowuję dokumenty bez których nie można rozpocząć budowy, towarzyszę inwestorom w trakcie realizacji projektu oraz opracowuję dokumentacje na zakończenie budowy.

25 lat doświadczenia

Po szkole znalazłem zatrudnienie w firmie geodezyjnej, gdy po półrocznym stażu i zdanym egzaminie szef zapytał mnie, czy czuję się na siłach, aby samodzielnie realizować zlecenia,  odpowiedziałem „TAK”, chociaż się bałem. Dziś jestem przekonany, że w życiu trzeba tak robić – działać mimo lęku. W pracy poznałem ludzi, którzy wprowadzili mnie w arkana zawodowe i nauczyłem się, że w działaniu trzeba być skutecznym. W firmie pracowaliśmy w systemie zadaniowym, oznaczało to, iż zlecenia klientów musiały zostać zrealizowane w 100% i na czas. Bywało, że trzeba było pracować po południu lub zarwać nockę. Gdy nie dawałem rady w pojedynkę, to pomógł kolega.  W firmie nauczyłem się, że ważny jest zespół.

Własna firma

Od 25 lat prowadzę firmę geodezyjną, której strategia działania i standard współpracy z klientami jest oparty na wartościach, które przeniosłem z mojej pierwszej pracy. Stworzyłem zespół specjalistów oraz krąg znajomych, na których można polegać. Zespół ludzi odpowiedzialnych i skutecznych w działaniu. Dzięki takiej  postawie jesteśmy w stanie ocenić stopień ryzyka i wpływ naszej działalności na pomyślność naszych klientów, chroniąc ich przed kosztownymi błędami i wspierając w osiągnięciu sukcesu.  W moich działaniach nie obyło się bez potknięć, ale z każdego popełnionego błędu wyciągałem wnioski, nabywałem doświadczenia, zacząłem dostrzegać schematy i nabrałem przekonania, że potrafię rozwiązywać problemy klientów. Wyznaje zasadę, że do problemów, które napotykają inwestorzy należy podchodzić w sposób kompleksowy i całościowo, a także bardzo indywidualny, uwzględniając potrzeby każdego klienta. Dlatego też współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin (biura projektowe, pracownie architektoniczne, firmy budowlane, kancelarie prawnicze, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowi). Dotychczas sporo się dowiedziałem na temat nieruchomości i o budowaniu. Mimo wszystko, wciąż przeznaczam czas na czytanie najnowszych książek i czasopism z tej dziedziny. W dalszym ciągu biorę udział w  konferencjach lub zaliczam nowy wartościowy kurs, abym w jeszcze większym stopniu mógł być skutecznym wsparciem dla budujących własny dom.

Odkryłem, że …

…dzięki mądremu i kompleksowemu podejściu do budowy własnego domu można marzenia o nim zmienić w rzeczywistość, kształtować lepsze otoczenie oraz stworzyć styl życia, dający satysfakcje osobistą, który przyniesie więcej radości.

Wierzę, że …

…sami możemy projektować swoje życie, a każdy z nas ma w sobie potencjał, by realizować się wbrew wszystkiemu. Jest tylko jeden warunek – działać mimo obaw. Kiedyś się bałem i powstrzymywało mnie to przed działaniem. Dziś nadal się boję, ale mimo to działam.

Prywatnie 

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem, mężczyzną spełnionym. Fanem życia na własny rachunek. Uwielbiam skandynawski styl, który zachwyca prostotą jak i funkcjonalnymi rozwiązaniami.